Α1 Αργολίδας: ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 0-6

ΣΤΟ 21’ ο Ατρόμητος άνοιξε το σκορ μέσα στα Μέθανα, πήγε στο ημίχρονο προηγούμενος με 2-0 και στο δεύτερο ημίχρονο πέτυχε άλλα 4, φτάνοντας στην ευρεία αυτή νίκη με 6-0.

Πλήρης η υπεροχή του Ατρομήτου που είχαν πολλές ακόμη ευκαιρίες για περισσότερα γκολ.

Στο 21’ από μπαλιά του Καραμάνου ο Η.Γκολέμης έκανε το 0-1.

Στο 31’ οι ίδιοι πρωταγωνιστές και το 0-2.

Στο 52’ απο φάουλ του Πίτρη, με κεφαλιά ο Θ.Γκολέμης το 0-3.

Στο 75’ ο Νικολάου στον Κολιγλιάτη και το 0-4.

Στο 80’ από κόρνερ του Πίτρη, ο Συντρίκος το 0-5.

Στο 84’ ο Κολιγλιάτης γύρισε στον Μιχαλόπουλο κι αυτός το 0-6.

Τα Μέθανα είχαν μια καλή ευκαιρία στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, όταν πλασέ του Κανταρτζή απέκρουσε στη γραμμή ο Καλαλάς.

ΜΕΘΑΝΑ: Βλάχος, Τσακιράκης, Μανιάτης (68’ Σαμιωτάκης), Καμπιτζόπουλος, Μελανιφίδης, Μαρμαρίδης (68’ Παντελής Α), Βλάχος, Σιδηρόπουλος (57’ Μενιέ), Νίνος, Μούκο, Κανταρτζής.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Καλαλάς, Καλιαμούτος, Πίτρης, Γκολέμης Θ., Συντρίκος, Καραμάνος, Μαυρόγιαννης (72’ Νικολάου), Καλυβάς, Κατσίγιαννης (54’ Κολιγλιάτης), Γκολέμης Η., Πάνος (82’ Μιχαλόπουλος).