ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

ΝΕΩΤΕΡΟ: Τελικά 24 Ιουνίου η συνέλευση και ίδια ώρα.
Η επόμενη μέρα δεν είναι εύκολη για την ομάδα της Ασίνης, μετά την περιπετειώδη χρονιά που τελείωσε και την παραμονή στην Α1 τελευταία στιγμή.

Έμεινε στην κατηγορία ο Πανασιναϊκός, αφού νίκησε τον αδιάφορο Ατρόμητο Παναριτίου με γκολ του Τεμέλκοφ στο 14’.

Εύκολη νίκη πέτυχε τελικά η ομάδα της Ένωσης Λέρνας επί του Πανασιναϊκού στο γήπεδο Δρεπάνου κι έκανε ένα ακόμη μεγάλο βήμα προς τον τίτλο.

Προηγήθηκε ο Πανασιναϊκός στο πρώτο ημίχρονο, δεν άντεξε όμως στην αντεπίθεση του ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο και το τελικό σκορ 1-3.

Τον μεγάλο στόχο της πέτυχε η ομάδα της Ασίνης, η οποία κέρδισε μέσα στην έδρα της την ομάδα της Κοιλάδας. Από αυτό τον αγώνα είναι το βίντεο που ακολουθεί μα φάσεις αλλά και το γκολ του αγώνα. Δείτε το...

Τον μεγάλο στόχο της πέτυχε η ομάδα της Ασίνης, η οποία κέρδισε μέσα στην έδρα της την ομάδα της Κοιλάδας.

Με ανατροπή και δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε η ομάδα της Επιδαύρου να πάρει το διπλό μέσα στην Ασίνη και να απομακρυνθεί ακόμη περισσότερο από την ζώνη του υποβιβασμού.

Την τρίτη του μεταγραφή πραγματοποίησε ο Πανασιναϊκός. Πρόκειται για τον γεννημένο το 1989 αριστερό μπακ-χαφ Θανάση Παναγή.